![](https://i2.wp.com/khourage.com/wp-content/uploads/2023/09/IMG_8271-768x1024.jpg?ssl=1)
![](https://i1.wp.com/khourage.com/wp-content/uploads/2023/09/IMG_8302-768x1024.jpg?ssl=1)
В серпні у співпраці з Харківським військовим шпиталем і психологічною службою 5 Слобожаньскої бригади НГУ ми провели 8 виїздів програми психологічної реабілітації на активну стайню “Рай”. Це дозволило майже сотні військовослужбовців провести день з конями і відчути емоційне відновлення. Ми маємо чудові відгуки від самих бійців, а також коментарі військових психологів про те, що програма дійсно допомагає. Працюємо далі. Долучайтеся.