“Коні Перемоги” на першому онлайн форумі з іповенції

Вже півтора роки разом з активною стайнею “Рай” ми проводимо програму психологічної реабілітації військових із застосуванням іповенції. “Коні Перемоги” допомогли вже сотням бійців з різних підрозділів, а ми набули унікальний досвід.

12 червная ми взяли участь в першому всеукраїнському форумі з іповенції, де поділилися власним досвідом, а також отримали можливість познайомитися з фахівцями з іповенції з різних регіонів країни. Сподіваюмося, що ця участь стане початком співпраці з різними стайнями і розширенням програми.

Як завжди, дякуємо фонду “United Help Ukraine” за підтримку нашої програми.

Вовчанськ. Евакуація.

Наша маленька команда давно займається допомогою переважно військовим. Але в кризовій ситуації ми не могли залишитися остронь і підключилися до евакуаційних заходів на Вовчанському напрямку. Ми допомагали розвозити людей (і тварин) з пункту допомоги в Харкові по місцях тимчасового прихистку – гуртожитках, домівках, до родичів.

Безліч історій про життя, яке раптом зламалося. Маленькі сумки речей – лише найнеобхідніше. Переважно літні люди, які до останнього намагалися залишитися вдома.

Харків стає прихистком для тих, хто втрачає все. ХАробрість працює і намагається допомоти там, де це потрібно.

1 рік з офіційної реєстрації ГО “ХАробрість”

Рік тому, 23.02.2023 нашу організацію було зареєстровано і ми почали працювати офіційно. Цьому передував майже рік роботи: без статутів і документів, без актів і накладних, без посвідчень і печатки, а ще без відпочинку, системи, знань, навичок, перевірених постачальників, налагоджених контактів та ще багато без чого. Ми робили що могли, вчилися, знаходили друзів, проїжджали тисячі кілометрів, збирали, сортували, розвозили, відправляли, знову збирали. За перший рік ми зрозуміли, що це надовго і потрібно переходити на дещо інший рівень.

Вже рік ми робимо все те ж саме: збираємо, сортуємо, розвозимо, відправляємо. А ще здаємо звіти, ставимо печатки, витрушуємо накладні у постачальників, співпрацюємо з Новою Поштою і навчаємося далі.

За рік ми не тільки закупили безліч обладнання та спорядження для ЗСУ, НГУ та ТРО, але й відкрили програму психологічної реабілітації війскових, а ще налагодили власе виробництво енергетичних батончиків та окопних свічок.

Не зупиняємось, працюємо далі. Долучайтеся.

Звітність за 2023 рік

Звітність – це те, на що в роботі громадської організації не завжди вистачає часу. Адже постійно є більш гострі питання. Але ми чудово розуміємо необхідність прозорого звітування і шалено вдячні всім нашим донорам за довіру. З липня цього року ми робимо щомісячні зведені звіти по надходженням і витратам коштів, а також ведемо таблицю обліку переданого військовим.

Ми відповідаємо за кожну гривню довірених нам коштів і намагаємося витрати їх якомога ефективніше для допомоги підрозділам Кракен, 92 ОМБР, підрозділам Нац.Гвардії Буревій та Лють, 77 ДШБ, аеророзвідці Пегас та іншим, хто звертається до нас зі своїми потребами.

Докладно ознайомитись зі звітами за півроку ви можете за посиланням. Якщо ви маєте питання – ми радо на них відповімо. Дякуємо кожному, хто допомагає нам допомагати. Маленьких донатів не існує і кожен ваш внесок – це можливість для нас зробити трішечки більше.

Наша громадьска організація працює на волонтерських засадах, ми не нараховуємо собі зарплатню, а адміністративні витрати переважно складаються з палива в автомобілі для виїздів.

Ми працюємо. Долучайтеся.

Авто для підрозділу Кракен

Однією з найбільших проблем забезпечення Збройних Сил залишаються автівки для виконання бойових завдань. Транспортні засоби виходять з ладу, згорають, потрапляють під обстріли, втрачаються на полі бою. Знаходити і завозити їх з країн Європи стає дедалі важче. Ще важче стає збирати необхідні суми на їх придбання.

З початку повномасштабного вторгнення наша команда передає різним підрозділам наших захисників позашляховики, пікапи, мікроавтобуси, а також підтримує ремонт і відновлення цих автомобілів.

В листопаді ми передали черговий автомобіль Volvo XS90 підрозділу Кракен. Частину коштів підрозділ зібрав самостійно, решту (81000 грн) закрили ми з вами. Автівка відремонтована і вирушає на виконання бойових завдань.

Дякуємо всім, хто допомагає.

Окрема подяка Олександру Кувшинову за постійну щомісячну допомогу, завдяки якій ми маємо можливість закривати великі запити.

Продовжуємо програму психологічної реабілітації

Завдяки фінансовій підтримці фонду United Help Ukraine ми продовжуємо програму психологічної реабілітації для наших захисників і захисниць. Готуємося до нових виїздів вже у листопаді-грудні з огляду на погодні умови. Віримо в цю програму і сподіваємось що погода дозволить нам провести ще багато виїздів цього року. Чекаємо на нових героїчних відвідувачів.

Новий формат фінансової звітності

Ми вважаємо, що прозорість фінансових витрат громадської організації – це обов’язкова умова. Багато місяців поспіль ви довіряли нам свої внески, а ми робили свою роботу, точно знаючи, що кожна копійка йшла на Перемогу. Але важливо, щоб про це знали не тільки ми, але й ви. Щоб ви могли побачити не тільки фотозвіти, але й детальний опис витрат. Тому з серпня ми робимо щомісячний фінансовий звіт, доступний кожному для ознайомлення за посиланням ЗВІТИ.

Також кожен може знайти свої ініціали в переліку надходжень. Ми щиро дякуємо всім, хто не втомився. Попереду ще багато работи.

Також окремо хочемо зазначити, що вся команда ГО “ХАробрість” працює виключно на волонтерських засадах, не отримує зарплатні, а адміністративні витрати складаються з пального для авто та поповнення мобільних телефонів.

Чергові відзнаки від військових частин

Мета нашої щоденної роботи – наближення Перемоги. А ще нам дуже хочется, щоб військові знали, що вони там, на нулі – не самі. Що ми стоїмо за їхніми спинами і робимо все від нас залежне, щоб допомогти.
Ми глибоко переконані, що це наш обов’язок і дякувати нам за нашу роботу військові не мусять. Але вони дякують. І це звичайно дуже і дуже приємно. Чергові грамоти від військових частин і прапор від розвідки – безцінні скарби і відзнака, що наша діяльність має сенс.

Коні перемоги в серпні і в новинах

В серпні у співпраці з Харківським військовим шпиталем і психологічною службою 5 Слобожаньскої бригади НГУ ми провели 8 виїздів програми психологічної реабілітації на активну стайню “Рай”. Це дозволило майже сотні військовослужбовців провести день з конями і відчути емоційне відновлення. Ми маємо чудові відгуки від самих бійців, а також коментарі військових психологів про те, що програма дійсно допомагає. Працюємо далі. Долучайтеся.

Допомога цивильнім в серпні

Останнім часом робота нашої громадської організації зосереджена на допомозі військовим. Є багато профільних команд, які допомагають цивільним на деокупованих територіях постійно і якісно. Але інколи виникають ситуації, коли ми підключаємося, адже завжди є незакриті запити.

Завдяки співпраці з благодійним фондом United Help Ukraine ми багато місяців допомагали старим людям Харкова та меншканцям деокупованих територій ліками і гігєнічними засобами. В серпні ми отримали від фонду палету підгузків для дорослих. Це постійна потреба старих людей і людей з обемеженими можливостями.

На цьому тижні ми розвезли понад 30 упаковок по гуртожиткам Харкова, де мешкаюь переселенці з Куп’янського району. Ці люди дійсно потребують допомоги. Дякуємо United Help Ukraine за можливість трохи полегшити їм життя.

en_USEnglish