Facebook Post: 2023-03-01T22:20:54

Рік тому у відчайдушній спробі зробити хоч щось я виставила в нашому з Anastasiya Gugel магазині grannysbox.etsy.com жовто-блакитне серденько. За 5 баксів. В опису товару було написно – якщо ви купите цей товар ви не отримаєте нічого – але ми отримаємо надію. За хвилину серденько купили. Потім ще раз. Потім ще. Ми додали сердечки іншої вартості. Мої родичи з США попросили зробити товар для них на 500 долларів, я зробила – а його купила незнайома мені людина. Тоді я плакала і думал, що зараз зберемо пару тисяч долларів, перерахуємо на ЗСУ і все. Так ми і зробили. Зібрали, перерахували. Але все не настало.

За рік завдяки донатам зібраним через магазин і вашим постійним донатам, завдяки нашій співпраці з United Help Ukraine та Menschlichkeit Spenden e.V. ми передали допомоги на фронт та цивільним на суму приблизно 8 мільйонів гривень.

Авто, рації, старлінки, захист, оптичні прилади, амуніція, побутові штуки, колеса, генератори, медицина – військовим

Ліки, продукти, корма для тварин, гігієна – цивільним

Ми вчилися, помилялися, шукали, находили, вантажили, розвантажували, везли, знову шукали.

Після кожного збору я казала собі – ну все. Більше я не зберу. Я більше і просити не буду. А потім запит, треба і знову і знову. Я не можу висловити всю подяку кожному з вас за довіру і підтримку. Я б не витримали без вас цієї довгої довгої зими. Яка закінчился.

Коротше кажучи – зима закінчилася, а орки ні. Я здалася і зрозуміла, що все одно буду щось робити. Тому відтепер – офіційно. ГО ХАробрість. ХАробрість Сміливість по-харківські. Ну така, трохи ідіотська, але від чистого серця.

Подробиці, рахунок, офіційні пабліки трохи згодом. Поки просто знайте, що ми тепер хоч і маленька, але організація. Долучайтеся.

Обіймаю всіх. Весна.

P.S. Ваші шалені подарунки на ДР вже трансформовані в тепловізор, берці, колеса, шоломи, біле маскувальне, систему відеозахисту, ремонт автівок і маленький, але дуже потрібний за куп’янськом принтер.

Завжди актуальні реквізити:

Приват: 5168745604262318
Моно: 5375411416628449
Paypal: grannysboxetsy@gmail.com

Розрахунковий рахунок наступного тижня

en_USEnglish