Facebook Post: 2022-11-02T21:12:08

Почали листопад з гуманітарного виїзду до села Березівка під Куп’янськом. Воно настільки “in the middle of nowhere”, що навіть йбна рсня туди не заходила під час окупації. На сьогодні – приблизно 200 мешканців, переважна більшість – нещодавно переїхали з Куп’янська. В селі є магазин. В ньому є мівіна і макарони. І кава, дякувати небесам.

Поодинокі хати розкидані від одного краю до іншого. В нас був місцевий гід: тут нікого, і тут нікого, а ось тут бабуся 87 років, вона наш місцевий костоправ. А тут приїхали з діточками, але мабуть бояться відкривати.

– Виходьте діду, гуманітарку привезли.
– А це шо таке? Купляти треба?

– Ліки потрібні?
– Та які ліки, я вже не приймаю нічого. Ну може від зубів щось, останній зуб так болить.

– Нас тут лише двое з цього краю. Далі нікого. Що, правда собакам привезли? От добре. От радість. Нам кажуть, чого не їдете, а от як тут поїдеш. Куди їх всіх подінеш.

Роздали продуктові набори, хліб, гігієну, корму для собак, базові ліки. Записали заявки на ліки специфічні, бо там і діабет, і епілепсія, і астма. Поїдемо ще.

Разом з United Help Ukraine

Долучайтеся.

Якщо ви знаєте такі маленькі села де потрібна допомога, є контакт в селі, який допоможе на місцевості – пишіть в особисті. Ми спробуємо допомогти.

en_USEnglish