Facebook Post: 2022-10-20T12:29:33

Серед усього, чим ми займаємося – найбільше ненавиджу і люблю пригоняти тачки. Ненавиджу – бо це завжди дурні гроші, ризик, догоряння нервової системи та додаткова сивина. Люблю – бо, коли все це лайно позаду – котики отримують те, що справді потрібно. І радіють так кльово.

Nissan Navarra, 2007 рік.
Ціна покупки 6300 евро.
ТО – 6500 грн
Підрозділу Кракен. Завдяки всім вам і величезній допомозі Antony Dovgal та за сприяння Alex Grinshpun Це чудо, а не тачка. Так таланить далеко не кожного разу. А ще вона красива)

Бус Renault Master, 2001 рік
Ціна покупки: 3000 долларів
ТО – 5800 грн
Фарбування – 13000 грн
Колеса – 11000 грн
Для 59го окремого батальону на найгарячіший напрямок.
Разом з Волонтерська Ліга/Volonter Liga. Окрема подяка Mike Kabanov Tetiana Khutorianska за збережений бус і окрема преокрема Vitalik Shnitcel за незабутню подорож до Констянтинівки. Бус був дуже, ну дуже потрібен і вже в надійних руках і робить потрібне. На додачу до бусу пацанм поїхали глушаки, магазини, футболки-труси-шкарпетки, мастило та WD, теплі штани та куртки, трохи вкуснях, енергетиків та ліків.

Шалене дякую Oleksandr Kuvshynov за постійну підтримку.

Бонусом краєвиди, щоб пам’ятати, що рyccнja не люди.
Працюємо далі. Потрібна форма, берці, приціли, шоломи, генератори. Потрібна безліч дрібниць і не дрібниць на вчора, а ще краще на позавчора. А особисто мені – дуже потрібно знати, що я не сама.

en_USEnglish