Facebook Post: 2022-04-05T22:15:52

Ну що, друзі. Свій перший мільйон я уявляла дещо іншим. Проте я і квітень 2022 уявляла дещо іншим.
8 років тому ми з Anastasiya Gugel почали свій маленький бізнес. Магазинчик на Etsy з продажу різного вінтажного гарного. Потім зібрали по троху колекцію з майже 50000 старих ялинкових прикрас. Рік тому переїхали в новий офіс… Весь лютий ходили по офісу, дивилися на все це, і казали, що вивезти це неможливо, тож ми віримо, що нічого не буде….
26го лютого, першої ночі у відносній безпеці я вимкнула в магазині всі фізичні товари. І зробила 4 товари з жовто-блакитними сердечками. Збір допомоги. Раптом одне серце купили. Потім інше. Потім ще.
Згодом Настя додала дитячи рисунки. А ще пізніше я стала робити вилазки до харкова, вивозити частково товари і відновлювати роботу магазину. Ми думали, що зберемо пару тисяч і передамо їх ЗСУ. Саме так ми і зробили. В першу добу. А потім туман, один довгий-довгий день. День, в якому стара квест-команда перетворилася на команду волонтерів. В якому з’явился чат Монстроборона.
Татьяна Хистева Ирина Гладкова Iryna Surikova Alexey Lebedev Mykola Tryhuba
І всі інші, хто на зв’язку щодня.
Перші запити на лікі від знайомих. Перші перекази дружнім волонтерам. Перша власна закупівля. Перші продукти куплені в селі за резервні готівкові долари, бо взяти готівку було тупо ніде, а картки ніхто не приймав. Перша машина з Полтави. Водій без башні, знайдений невідомо як у Харкові, і перетворившийся на частину команди. Інсулін проведений з Ровно до Харкова на якихось шалених миттєвих контактах. Перший контак з ЗСУ, перший контакт з МЧС, перший контакт з поліцією. Дружня команда з Mike Kabanov. Броніки, каски, ліки, свіже молоко, сир, мішки з зерном, мішки з собачим кормом, аптечки, турнікети, знову броніки. Ми купили дві тачки для волонтерів (хренові доволі, проте вірю, що вони послужать). Ми робили помилки, лаялися, мирилися. Працювали. Щодня. Просто, щоб не зійти з розуму.

Ми зібрали більше 40000$
Ми потратили більше 1000000 грн

Я дякую нашим друзям Oleksandr Kuvshynov Tonja Danylenko Eugene Gritskov Vasiliy Kaygorodov Marina Golodnikova Valentina Semenova та всім іншим, хто донатив нам, без запиту.

Ми не збирали кошти в Україні. Всі доходи з продажів магазину йшли і йдуть у справу.

Звичайно ж, ми порушували всі правила правильних волонтерів. І продовжуємо це робити. Ми закриваємо дірки де бачимо.

Зараз наша Tonja Danylenko знайшла для наших хлопців закуп ну дуууже корисних штук. Сума викупу кіньська, проте частину ми вже зібрали.

Вперше. Я буду простити тут про допомогу. Особисто для себе. Бо від того, як швидко ці штуки доїдуть до Харкова, можливо трошки залежить те, яким буде моє життя наступні місяці і як швидко я, і ми всі, повернемося до дому.

Допомогти можна сюди:

Збираємо 20000 євро

PayPal
Grannysboxetsy@gmail.com
Приват:
5363542013179834
Волкова Мария Викторовна

Вподобаширюйте. Все буде Україна

P.s. докладно почитати про кожен день нашої роботи можна англійською в нашому магазині grannysbox.etsy.com

en_USEnglish